Rybářské revíry

Roudnice, Východní Čechy, 16ha

Pískovna Roudnice se řadí mezi první soukromé rybářské revíry podporující sportovní rybolov UK stylu v České republice. Areál několika pískoven, z nichž ta největší čítá něco okolo 16 hektarů vodní plochy o průměrné hloubce 6m. Těžit se tu začalo před více než padesáti lety. Od té doby, co spodní voda zatopila první metry, se objekt zarybňuje, takže je více než pravděpodobné, že může ukrývat...
Pískovna Roudnice se řadí mezi první soukromé rybářské revíry podporující sportovní rybolov UK stylu v České republice. Areál několika pískoven, z nichž ta největší čítá něco okolo 16 hektarů vodní plochy o průměrné hloubce 6m. Těžit se tu začalo před více než padesáti lety. Od té doby, co spodní voda zatopila první metry, se objekt zarybňuje, takže je více než pravděpodobné, že může ukrývat netušené poklady. A to nejen podle legend, co se vypráví mezi místními. Nějaké velikány nám už ukázala. Je to výzva pro všechny rybáře, kteří mají tento sport, ve své ryzí podobě, zaseklý pořádně hluboko. Největší předností zde je, kromě bohaté obsádky v řadě druhů, důrazu na striktní dodržovaní stanovených pravidel a nadstandardního zázemí pro lov, hlavně to, že tento revír nebyl zřízen za účelem rychlého výdělku. Naopak. Řada zkušeností, postřehů a velké nadšení pro věc stálo u zrodu myšlenky a protože nutností byla realizace s minimálními náklady, přistoupilo se k „stavbě na zelené louce“. I díky tomu se revír neustále rozvíjí a každou chvíli své stálé návštěvníky překvapí nějakým zlepšením. Ano, šije se na míru aktuálním potřebám a trendům. Jelikož se dere do popředí zájmu nenápadně a plíživě, vytváří se stabilní základna skalních příznivců a tak se daří do komunity vnášet rodinná atmosféra, která je žádoucí.

Malý Samberk, Střední Čechy, 1,5 ha

Malá pískovna, hustě zarostlé břehy, naprosté soukromí. Kapři mezi 1-12 kg, relaxační rybolov pro všechny techniky. Vhodné pro rybáře, kteří si rádi odpočinou v přírodě a neupřednostňují trofejní úlovky.
Malá pískovna, hustě zarostlé břehy, naprosté soukromí. Kapři mezi 1-12 kg, relaxační rybolov pro všechny techniky. Vhodné pro rybáře, kteří si rádi odpočinou v přírodě a neupřednostňují trofejní úlovky.

Štít, Východní Čechy, 62 ha

Revír ŠTÍT tvoří tři na sebe navazující jezera (pískovny) o celkové výměře 62 ha (45 ha, 10 ha,7 ha), která se nacházejí v příjemném prostředí borového lesa, nedaleko Chlumce nad Cidlinou, mezi obcemi Pamětník a Štít. Průměrná hloubka je 2 až 4 m (max. 6 m). Na revíru je v rozsahu kapacity možno nocovat ve vlastních stanech, obytných přívěsech apod. (ne natrvalo) a je zajištěn příjezd auty až...
Revír ŠTÍT tvoří tři na sebe navazující jezera (pískovny) o celkové výměře 62 ha (45 ha, 10 ha,7 ha), která se nacházejí v příjemném prostředí borového lesa, nedaleko Chlumce nad Cidlinou, mezi obcemi Pamětník a Štít. Průměrná hloubka je 2 až 4 m (max. 6 m). Na revíru je v rozsahu kapacity možno nocovat ve vlastních stanech, obytných přívěsech apod. (ne natrvalo) a je zajištěn příjezd auty až k vodě. Loví se celoročně (mimo zámrz), v letním období je možno lovit 24 hodin denně (nonstop). Revír je bohatě zarybněn především kapry (včetně kusů trofejních velikostí), ale i štikami, amury, sumci, líny, okouny a dalšími druhy ryb (možnost úlovku barevných ryb). V místě funguje po dobu prodeje povolenek i prodej drobných rybářských potřeb (neživé nástrahy, návnady). V letní sezóně je v provozu také prodejna občerstvení. Nedaleko revíru (cca l km) se nachází restaurace.

Liščí jezero , Severní Čechy, 5 ha

Sportovní revír „Liščí jezero“ o rozloze 5 ha, skvěle zarybněný trofejními rybami především kapry o velikosti 67- 23 kg, sumcem 180 ks 100 - 220 cm, štikou 60 - 120 cm, candátem 60 - 110 cm, amurem 6 - 19 kg, 20 ks jeseter 3 - 15 kg, 5 ks viza velká nyní na 10 - 15 kg a to vše zatím pro rok 2020 a nepočítám domorodé ryby co nebyly ještě ani uloveny, se nachází na okraji obce Chabařovice, mezi...
Sportovní revír „Liščí jezero“ o rozloze 5 ha, skvěle zarybněný trofejními rybami především kapry o velikosti 67- 23 kg, sumcem 180 ks 100 - 220 cm, štikou 60 - 120 cm, candátem 60 - 110 cm, amurem 6 - 19 kg, 20 ks jeseter 3 - 15 kg, 5 ks viza velká nyní na 10 - 15 kg a to vše zatím pro rok 2020 a nepočítám domorodé ryby co nebyly ještě ani uloveny, se nachází na okraji obce Chabařovice, mezi městy Teplice a Ústím nad Labem. Rozkládá se v revitalizované krajině v blízkosti, nově otevřené rozsáhlé rekreační oblasti okolo Jezera Milada. Tvoří ho soustava dvou přírodně vzniklých a propojených vodních ploch, tyto rybníky staré 130 let, už 60 roků slouží jako sportovní voda a není možné je vypustit ani slovit, proto se také o to ve známé minulosti, sahající až do 50 let minulého století, nikdo nepokusil. Naše Liščí jezero je díky své poloze velmi dobře dostupné z obou dvou zmíněných měst a oproti mnohem větší sestře Miladě se zde mohou a také se chytají ryby! A to mnohdy i v trofejních velikostech. Příjezd sem, k nám, je po asfaltové komunikaci až na parkoviště před vodní plochou ke klubovně, možný osobním automobilem bez potíží.

Rybník Mrhal , Jižní Čechy, 8ha

Rybník Mrhal patří mezi nejpůvabnější sportovně - rekreační lokality v okolí Českých Budějovic. Prakticky po celém obvodu jsou ideální podmínky pro rybolov, největší hloubka dosahuje cca 15 metrů. Rozloha rybníka je cca 8 ha. Rybník nebyl od roku 1961 vypuštěný, takže je možné chytit i trofejní úlovek. Rybaření po celý rok !!! Rybník Mrhal je soukromým revírem, kde není potřeba svazových...
Rybník Mrhal patří mezi nejpůvabnější sportovně - rekreační lokality v okolí Českých Budějovic. Prakticky po celém obvodu jsou ideální podmínky pro rybolov, největší hloubka dosahuje cca 15 metrů. Rozloha rybníka je cca 8 ha. Rybník nebyl od roku 1961 vypuštěný, takže je možné chytit i trofejní úlovek. Rybaření po celý rok !!! Rybník Mrhal je soukromým revírem, kde není potřeba svazových ani jiných povolenek a řídí se výhradně vlastním řádem, který je popsán na stránce Rybářský řád. Na rybníku je možnost celoročního lovu ryb. Úlovek zaručen Několikrát ročně je rybník dosazován novými rybami, kterých je celá řada druhů a proto je zde téměř jistota, že vždy něco ulovíte, což se na státních revírech zaručit nedá. Ubytování v chatách či v kempu Ubytování je možné jednak přímo v rybářských chatkách u vody, nebo v nedalekém Rudolfově, půvabném jihočeském městečku. K dispozici jsou rovněž chaty na břehu rybníka s molem, z něhož je možné chytat (5 lůžek, příslušenství). Koupání a rekreace Rodiny rybářů, které vyrazí za sluncem a koupáním, budou určitě příjemně překvapeny krásně upravenou pláží či občerstvením "U Rybáře" přímo na břehu rybníka. Přímo na pláži je vybudováno dřevěné molo, takže i Vaše ratolesti si užijí spoustu legrace. Rybník je až 15 metrů hluboký, čímž je zaručena jeho čistota a kvalita vody, jedna z nejlepších na jihu Čech.

Jezero Dělouš , Severní Čechy, 26 + 5,1ha

Revír Jezero Dělouš má rozlohu 26ha a hloubku od 1-22m. Vyznačuje se velice čistou vodou, která ani v letních měsících nekvete.
Revír Jezero Dělouš má rozlohu 26ha a hloubku od 1-22m. Vyznačuje se velice čistou vodou, která ani v letních měsících nekvete.

Rybolov Havelka ORCA , Jižní Morava, 1,5 ha

Sportovní rybolov na rybníku Semič VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH rybolovhavelkaORCA. JSME RÁDI, ŽE JSTE NA NAŠE STRÁNKY ZAVÍTALI! VÝHODOU JE, ŽE REVÍR JE SOUKROMÝ A NENÍ TAK TŘEBA RYBÁŘSKÉHO LÍSTKU, PŘIJET MŮŽE OPRAVDU KAŽDÝ. Pro nejméně 4 osoby, je noční rybolov po předchozí domluvě možný kdykoliv – tel: 607 505 277. Nově chytáme v PÁTEK a SOBOTU i v noci. Možnost zakoupení...
Sportovní rybolov na rybníku Semič VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH rybolovhavelkaORCA. JSME RÁDI, ŽE JSTE NA NAŠE STRÁNKY ZAVÍTALI! VÝHODOU JE, ŽE REVÍR JE SOUKROMÝ A NENÍ TAK TŘEBA RYBÁŘSKÉHO LÍSTKU, PŘIJET MŮŽE OPRAVDU KAŽDÝ. Pro nejméně 4 osoby, je noční rybolov po předchozí domluvě možný kdykoliv – tel: 607 505 277. Nově chytáme v PÁTEK a SOBOTU i v noci. Možnost zakoupení pernamentky: CHYŤ A PUST 5 + 1 = 1000Kč, S RYBOU 5 + 1 = 1500Kč NOVĚ PRODEJ ŽIVÝCH RYB Kde nás najdete? Sudice u Boskovic (40 km severně od Brna, směrem na Jevíčko). Co náš areál nabízí? Bohatě zarybněný soukromý rybník Semič (1,5 ha) obklopen loukami a lesy. Kapry, amury, jesetery a líny všech velikostí včetně trofejních kusů. Obsluha a prodej povolenek je zajištěn přímo na místě. Čisté, klidné a udržované prostředí. Parkování zdarma přímo u rybníka. Ochotné poskytnutí všech informací od zkušeného rybáře. Možnost zapůjčení rybářského prutu.

Ďáblův rybník , Severní Čechy, 4,0ha

Tento revír se nachází nedaleko Jezera Dělouš, vzdušnou čarou jen cca 1,0km Jedná se o zatopený lom, ryby jsou zde dokumentovány již více jak 20 let a původní osádku tvoří především kapr, lín, karas, bílá ryba, štika a candát rybník je hluboký 1-6m a nikdy v minulosti nebyl vypuštěn ani sloven nikdy to nebyla svazová voda rybník je dostupný autem až přímo k vodě na revíru je 6 lovných míst...
Tento revír se nachází nedaleko Jezera Dělouš, vzdušnou čarou jen cca 1,0km Jedná se o zatopený lom, ryby jsou zde dokumentovány již více jak 20 let a původní osádku tvoří především kapr, lín, karas, bílá ryba, štika a candát rybník je hluboký 1-6m a nikdy v minulosti nebyl vypuštěn ani sloven nikdy to nebyla svazová voda rybník je dostupný autem až přímo k vodě na revíru je 6 lovných míst břehy jsou kompletně zarostlé rákosím a stromy, ve vodě je spousta překážek v podobě zatopených větví a stromů, místy jsou lekníny, dno je zde velmi členité, voda je krásně čistá. loví se 24hod. non-stop zachovali jsme původní přírodu, která je zde opravdu půvabná - lovná místa jsou pouze vysekána bez dalších úprav a zásahů do přírody je to skvělá voda nejen pro kaprařinu, ale také pro lov na plavanou a feeder.

Sumčák, Západní Čechy, 2,7ha

Lov sumců na soukromém revíru Sumčák. Pokud si chcete zdolat opravdu velké sumce, je tu pro Vás právě tento revír. V rybníku na Vás čeká více jak 90ks sumců v délkách 150 až 210cm.
Lov sumců na soukromém revíru Sumčák. Pokud si chcete zdolat opravdu velké sumce, je tu pro Vás právě tento revír. V rybníku na Vás čeká více jak 90ks sumců v délkách 150 až 210cm.

Vltava fishing, Praha,

Lov sumců v centru Prahy na Vltavě pro zájemce z řad rybářů 12 hodinové noční vyjížďky po řece Vltavě v Praze a okolí. Začátečníkům poradí náš zkušený průvodce a veškeré vybavení Vám rádi zapůjčíme. Nemusíte být profík aby jste mohl chytit sumce v centru Prahy stačí vědět kde a jak a to víme my. Poznáte romantiku nočně nasvícené Prahy z hladiny Vltavy. Rozednívání nad metropolí a ranní pukání...
Lov sumců v centru Prahy na Vltavě pro zájemce z řad rybářů 12 hodinové noční vyjížďky po řece Vltavě v Praze a okolí. Začátečníkům poradí náš zkušený průvodce a veškeré vybavení Vám rádi zapůjčíme. Nemusíte být profík aby jste mohl chytit sumce v centru Prahy stačí vědět kde a jak a to víme my. Poznáte romantiku nočně nasvícené Prahy z hladiny Vltavy. Rozednívání nad metropolí a ranní pukání sumců, vyzkoušíte si lov s vábničkou a zvolíte si kam Vám zavezeme bójku. Jsme špičkově vybaveni i na toho největšího sumce, naše sumcové speciály WFT jsou osazeny kvalitními multiplikátory a šňůrou na 100kg, na naší luxusní lodi strávíte noc jako v bavlnce.
 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!